Değiştiren Adımlar İstanbul Maratonu’na Katılıyor

8 Kasım İstanbul Maratonu’nda Değiştiren Adımlar Derneği’nin (DAder) sorumlu liderlik programı  Renkli Kampus için koşuyoruz!

Bu yıl Renkli Kampüs’ün dijital dönüşümle Türkiye’nin her köşesine ulaşması için koşuyoruz!

Değiştiren Adımlar Derneği’nin sorumlu liderlik programı Renkli Kampüs son 5 senedir, 246 üniversite öğrencisini mezun etti, 1000’den fazla insanın hayatına dokundu ve gençlerin sivil toplumda aktif, çevre sorunlarına duyarlı birer sorumlu  lider olmalarını amaçladı.

Covid-19 sebebiyle yeni dönemimizi ertelemeden  programımızı tamamen çevrimiçi ortamda gerçekleştirmeyi hedefliyoruz. Bu amaçla  derneğimizin ihtiyaç duyacağı gerekli teknolojik alt yapının sağlanabilmesi için sizlerin desteğine ihtiyaç duyuyoruz. Yeni dönemin tamamen çevrimiçi ortamda gerçekleştiriliyor olmasıyla çok güzel bir fırsatı da yakalamış oluyoruz. Bu dönem Anadolu’nun farklı bölgelerinde yaşayan üniversiteli gençlerimizi de programımıza dahil ediyoruz.

 Sizin sayenizde tüm Türkiye’ye açık olarak gerçekleşecek Renkli Kampüs Programı’nın yeni dönemi için çok heyecanlıyız.

Yapacağınız bağışlarla dijital dönüşümümüze katkıda bulunun, bir öğrencinin hayatına dokunun!

Bir öğrencinin 6 ay süren bir dönem boyunca dijital dönüşümümüzden faydalanmasının maliyeti 1,000 Türk Lirası’dir. Bir katılımcının bir modül başına maliyeti 50 TL’dir. Hedefimiz 8.dönem katılımcılarımızın toplam dijital dönüşümü maliyeti olan 70,000 TL’yi sizlerin değerli destekleriyle toplamak ve tamamen erişilebilir bir alt yapıya kavuşmak.

Bu maratonda bize destek  verir  misiniz?

Renkli Kampüs; farklılıklarımızın zenginliğimiz olduğu bilinciyle, sorumlu liderler yetiştirme amacıyla, engelli-engelsiz üniversite öğrencileri için tasarlanmış, katılımcıları için tamamıyla ücretsiz, bir sorumlu liderlik programıdır.

DAder olarak toplam hedefimiz 70,000 TL’ye sizlerle ruhen birlikte, sanal olarak koşarak, yürüyerek, eğlenerek 8 Kasım günü ulaşmak istiyoruz.

Dünyayı değiştirme yolunda hadi sen de bize katıl ve destek ol!

Aşağıdaki butona tıklayarak 8 Kasım’da bizimle koşarak kampanyamız için bağış toplayabilirsin.

Bu güzel yazıyı sosyal medyada paylaş...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.