Değerli Gönüllülerimiz,

 

2015 yılından bu yana 7 dönem boyunca  gerçekleşen  Renkli Kampüs Programından 246 mezunumuz ve bu süreçte bizlere katılan siz gönüllülerimiz ile gittikçe büyüyen ve tüm Türkiye'ye  yayılan bir iletişim ağımız oluştu. 6 Eylül 2018 tarihinde de Değiştiren Adımlar Derneğimizi kurarak projemize bir tüzel çatı ve sürdürülebilir bir yapı kazandırdık.

 

Bugün gerek dernek Yönetim Kurulu’nda gerekse Genişletilmiş  Yönetim Ekibi’nde   mezunlarımız ve gönüllülerimiz aktif olarak rol alıyor, derneğimizi yönetiyor ve dernek hedefleri doğrultusunda farklı projeler  de katarak geliştiriyor.  Siz gönüllülerimiz de bilgi ve deneyimlerinizi eğitmenlik, koçluk, mentörlük, programlarımızda konuşmacılık  yapmak yoluyla bizlerle paylaşıyor , Derneğimiz ve program katılımcıları için çok değerli katkılarınızı vermeye devam ediyorsunuz.  Değiştiren Adımlar Derneği GÖNÜLLÜ AĞI’mızı daha canlı ve aktif tutmayı hedefliyoruz. Bu  amaçla sizler ile iletişim içinde olmayı çok önemsiyoruz. Sizlerin içinde bulunduğu Whatsapp ve email gruplarımızı daha aktif kullanıp,  derneğimizin Değiştiren Adımlar sosyal medya hesaplarını takip etmenizi çok arzu ediyoruz.

 

İlişkilerimizi daha da güçlendirmek, aramızdaki bağları sıkılaştırmak ve sizlere daha yakın olabilmek için Genişletilmiş Yönetim Ekibimiz içinde Gönüllü ve Üye İlişkileri birimimizi oluşturduk. Sizlerle bu grup kanalıyla düzenli bir şekilde ulaşmayı planlıyoruz. Bu konuda paylaşmak istediklerinizi ve önerilerinizi gonullu@değiştirenadimlar.org adresine  iletebilirsiniz. 

 

Derneğimizle olan iletişiminizi devam ettirmek, derneğimizin gerçekleştireceği farklı etkinlikler, aktiviteler, programlar, eğitimlerden haberdar olmak, ilgili organizasyonların düzenlenmesinin sağlanması, bu etkinlere gerek gönüllü çalışmalar gerekse katılımcı olarak davetlerin gönderilmesi amaçları ile  ad-soyad, e-mail adresi, GSM numarası, katıldığınız programlar ve diğer etkinliklerde çekilen fotoğraflarınız Derneğimiz tarafından işlenmeye devam edilmektedir.

 

Sadece yukarıda bahsedilen amaçlar ile Derneğimizin iletişim bilgilerinizi   kullanmasını onaylıyorsanız lütfen gönderideki belirtilen yeri işaretleyin. 

Bize verdiğiniz tüm destekler için  gönülden teşekkürler.

 

Arzu Güneşli

 

Yönetim Kurulu Başkanı

Değiştiren Adımlar Derneği