Contact Info
Phone:
Suna Özpar
Kurucu

1998 yılında Koç Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünü bitirdikten sonra sevdiğim bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine BP’de çalışmaya başladım. Tesadüfen girdiğim İnsan Kaynakları bölümünde belli bir süre çalıştıktan sonra iş hayatıma insan kaynakları(İK) alanında devam etmek istediğime karar verdim ve 15 yıl boyunca BP’de İK alanında yöneticilik yaptım.

2013 yılında Ortak İdealler Derneği’nin düzenlediği Meridyen programına katıldım ve büyük öğrenimler kazanarak mezun oldum. 2014 Mart ayında BP’den ayrıldım. Bundan sonra kendi kaynaklarımı ve potansiyelimi kullanarak farklı sektörlerde faaliyet gösteren KOBİ’lerin kurumsallaşma sürecinde İK alanında danışmanlık verdim ve vermeye devam ediyorum. Buna ilaveten uluslararası bir firmanın İK yapısının dönüşüm sürecinde danışman olarak görev yapıyorum ve işimden keyif alıyorum.

2007 ve 2011 doğumlu iki kızım var. Eşimin iş dolayısıyla yoğun seyahatleri olduğundan onlarla bol bol zaman geçiriyoruz ve onlardan çok şey öğreniyorum. BP sonrası üniversiteli gençler için bir projede gönüllü çalışmak istiyordum, kısmet ayağıma geldi ve Renkli Kampüs ekibi ile tanıştım. Açık radyo dinlemekten ve düzenli pilates yapmaktan çok keyif alıyorum.